KONST / Litografier / Färglitografi 14632154
*
nr 1463 2154
Färglitografi
Hans Erik-Eriksson, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce), Nybroviken. Färglitografi, bildmått: 35x50, yttermått inklusive ram: 56x70 cm
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 april 2022
kl 20:24:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/4 16:21:28
1
Vinnande bud
25/4 18:52:31
1
justering av budtak
- Tema
25 apr
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer och formgivare som Valerio Adami, Horst Antes, Hans Arnold, Enrico Baj, Ola Billgren, Frank Björklund, Olle Bonniér, ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik hans erik-eriksson hc-upplaga hors de commerce litografi litografier litografiskt blad nybrokajen nybroviken stockholm stockholmiana stockholmsmotiv östermalm
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
*
Färglitografi
Läs mer om Grafik
nr 1463 2154
Färglitografi
Hans Erik-Eriksson, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce), Nybroviken. Färglitografi, bildmått: 35x50, yttermått inklusive ram: 56x70 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 april 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/4 16:21:28 | 1 | Vinnande bud |
25/4 18:52:31 | 1 | justering av budtak |
- Tema
25 apr
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer och formgivare som Valerio Adami, Horst Antes, Hans Arnold, Enrico Baj, Ola Billgren, Frank Björklund, Olle Bonniér, ...Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik hans erik-eriksson hc-upplaga hors de commerce litografi litografier litografiskt blad nybrokajen nybroviken stockholm stockholmiana stockholmsmotiv östermalm
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50 -
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27